Gå til skole

Den kulturelle skolesekken

Færder

Postadresse: , 3145 Tjøme

Besøksadresse: Rødsgt. 36, 3145

Telefon: 33 39 00 00

Kontaktperson:Vigdis Martin, 99 32 66 98

Kontaktperson: Vigdis Martin, 99 32 66 98, vigdis.tromborg.martin@faerder.kommune.no

Antall hendelser: 82

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
31
1
2
3
4
5
6
2
7
8
9
10
11
12
13
3
14
15
16
17
18
19
20
4
21
22
23
24
25
26
27
5
28
29
30
31
1
2
3
Tirsdag 22. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:45
    Teie skole21 deltakere: 1aBuss: Tur kl. 08:45, retur kl. 10:55

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

    mail: Tur.vestfold@unibuss.no


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Fighting GravityScenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Støperiet
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Fighting GravityScenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Støperiet
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Borgheim ungdomsskole141 deltakere: 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 9nBuss: Tur kl. 10:10, retur kl. 11:30

    Elevene busses


  • 12:00
    Borgheim ungdomsskole146 deltakere: 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10nBuss: Tur kl. 11:40, retur kl. 13:00

    Elevene busses


Onsdag 30. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:15
    Herstad skole19 deltakere: 1Buss: Tur kl. 09:15, retur kl. 11:25

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

    mail: Tur.vestfold@unibuss.no


  • 11:45 - 13:30
    Herstad skole19 deltakere: 1Buss: Tur kl. 11:30, retur kl. 13:40

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

    mail: Tur.vestfold@unibuss.no


Produksjonsinformasjon
  • Fighting GravityScenekunst
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Støperiet
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Teigar ungdomsskole170 deltakere: 8a, 8b, 8c, 8d, 9c, 9d

    Elevene fra Teigar sykler eller går



  • 12:35
    Teigar ungdomsskole131 deltakere: 10a, 10b, 10c, 10d, 10e

    Elevene fra Teigar sykler eller går



Torsdag 31. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:15
    Oserød skole17 deltakere: 1cBuss: Tur kl. 09:10, retur kl. 11:25

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

    mail: Tur.vestfold@unibuss.no


  • 11:40 - 13:25
    Oserød skole18 deltakere: 1dBuss: Tur kl. 11:20, retur kl. 13:35

    Elevene busses.

    Unibuss Tur AS www.Unibusstur.no

    Tlf. kontor: 33 33 45 45

    Tlf. 24hrs vakt: 995 15 700

    mail: Tur.vestfold@unibuss.no


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Herstad skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Torød skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 7. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Brattås skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 12. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Teie skole129 deltakere: 1a, 1b, 2a, 3a, 3b, 4a
  • 11:15
    Teie skole122 deltakere: 1c, 2b, 2c, 3c, 4b, 4c
Tirsdag 5. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 18. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SelfieMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Nøtterøy kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SelfieMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Tjøme ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SelfieMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Steinerskolen i Vestfold
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SelfieMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Teigar ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 29. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Mandag 29. april. 2019
  • Brattås skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Brattås skole68 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 20 elever) fra 11:30 - 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 30. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Tirsdag 30. april. 2019
  • Torød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Torød skole65 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 14 elever) fra 11:30 - 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Torsdag 2. mai. 2019
  • Føynland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Føynland skole127 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 55 elever) fra 11:30 - 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Fredag 3. mai. 2019
  • Herstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Herstad skole78 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 19 elever) fra 11:30 - 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Mandag 6. mai. 2019
  • Teie skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Teie skole118 deltakere: 5a, 6a, 6b, 6c, 7a

    Workshop for 6-trinn (ca 69 elever) fra 11:30 - 13:00

  • 11:15
    Teie skole97 deltakere: 5b, 5c, 7b, 7c
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Tirsdag 7. mai. 2019
  • Oserød skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Oserød skole54 deltakere: 6. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 54 elever) fra 11:30 - 13:00

  • 11:15
    Oserød skole109 deltakere: 5. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Onsdag 8. mai. 2019
  • Vestskogen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Vestskogen skole114 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 39 elever) fra 11:30 - 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Torsdag 9. mai. 2019
  • Steinerskolen i Vestfold
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Steinerskolen i Vestfold77 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 28 elever) fra 11:30 - 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • BruneScenekunst
  • Varighet: 55 minutt
  • Fredag 10. mai. 2019
  • Lindhøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lindhøy skole134 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Workshop for 6-trinn (ca 49 elever) fra 11:30 - 13:00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Mandag 20. mai. 2019
  • Lindhøy skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 21. mai. 2019
  • Herstad skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Onsdag 22. mai. 2019
  • Oserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Onsdag 22. mai. 2019
  • Brattås skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Torsdag 23. mai. 2019
  • Oserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 23. mai. 2019
  • Nøtterøy kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Brattås skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 10:20
    Føynland skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 10:20
    Torød skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 10:20

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00 - 11:40
    Oserød skole258 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10:30, retur kl. 11:50
    Steinerskolen i Vestfold87 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10:30, retur kl. 11:50

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Fredag 24. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Fredag 24. mai. 2019
  • Lindhøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 24. mai. 2019
  • Nøtterøy kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Herstad skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Teie skole251 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 09:00, retur kl. 10:20

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

    Herstad går

  • 11:00 - 11:40
    Lindhøy skole163 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10:20, retur kl. 11:50
    Vestskogen skole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinnBuss: Tur kl. 10:30, retur kl. 11:50

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Mandag 27. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Mandag 27. mai. 2019
  • Føynland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Mandag 27. mai. 2019
  • Herstad skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 28. mai. 2019
  • Torød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 28. mai. 2019
  • Brattås skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 28. mai. 2019
  • Steinerskolen i Vestfold
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Onsdag 29. mai. 2019
  • Oserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Onsdag 29. mai. 2019
  • Teie skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 3. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Mandag 3. juni. 2019
  • Oserød skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Mandag 3. juni. 2019
  • Vestskogen skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 4. juni. 2019
  • Føynland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 4. juni. 2019
  • Teie skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 5. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Onsdag 5. juni. 2019
  • Steinerskolen i Vestfold
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Fredag 7. juni. 2019
  • Torød skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 11. juni. 2019
  • Vestskogen skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Onsdag 12. juni. 2019
  • Teie skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Media naturaVisuell kunst, Annet
  • Varighet: 90
  • Torsdag 13. juni. 2019
  • Teie skole
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter